Arris 4302 HD

Arris 4302 HD to kompaktowy sprzęt z możliwością korzystania z jakości HD. Oprogramowanie Kyanit z wygodnym i szybkim interfejsem użytkownika. Dekoder obsługuje usługi takie jak: CatchUp, StartOver, nagrywanie w chmurze (JAMBO Nagrywarka), nagrywanie na dysku (USB PVR oraz MultiPVR), dostęp do wideo na życzenie VOD i inne. Oferuje opcjonalne podłączenie dedykowanego dysku zewnętrznego Arris DVR-One.

Ogólna specyfikacja techniczna:

 • Procesor 6000 DMIPS z zaawansowaną kartą graficzną z dekoderem telewizji cyfrowej HD
 • Pamięć RAM 1 GB DDR3
 • Pamięć Flash 256 MB
 • Dekoder wspiera tylko pilot w wersji IR (podczerwień)
 • standardowe wejścia/wyjścia dla dźwięku, obrazu i danych:
  Interfejsy tylnego panelu obejmują m.in. Ethernet, USB, HDMI, CVBS, Optyczny i analogowy audio 3,5mm
 • Przedni panel zawiera m.in. diodę LED i odbiornik podczerwieni
 • Wymiary modelu (szer/dł/wys): 130 x 130 x 26 mm

Arris 5202 4K

Wydajny dekoder z możliwością korzystania z technologii 4K. Oprogramowanie Kyanit z wygodnym i szybkim interfejsem użytkownika. Dekoder obsługuje także technologie: High Dynamic Range (HDR), 10-bitowy kolor z dekodowaniem HEVC. 

Ogólna specyfikacja techniczna dekodera Arris 5202 4K

 • Szybki procesor Dual-core, 8500 DMIPS
 • Pamięć RAM: DDR3 2GB, 8 GB eMMC Flash
 • Rozdzielczość obrazu: 4K, Full HD, wsparcie dla technologii HDR10
 • Dekodowanie sygnału: HEVC H.265 | MPEG-2 | MPEG-4 AVC H.264 | VP9
 • Obsługa formatu audio: AAC | Dolby Digital Plus | PCM
 • Sieć: Ethernet
 • Złącza video: HDMI 2.1
 • Złącza: RJ45 Fast Ethernet | Toslink Digital Audio | USB 2.0 Type A 500 mA
 • Wymiary (szer/wys/dł): 120/25/120 mm

Dekoder TV Smart 4K BOX

Poznaj TV Smart – Kliknij tu

TV Smart to dekoder 4K z Android TV, który łączy tradycyjną telewizję z dostępem do najlepszych serwisów streamingowych oraz ogromnej biblioteki VOD.

Porównanie funkcji dekoderów i instrukcje

Kliknij w LINK

https://www.jambox.pl/dekodery

CatchUp - Archiwum TV

Oglądaj audycje do 7 dni wstecz

Funkcja CatchUp pozwala na oglądanie archiwalnych audycji na wybranych kanałach do 7 dni wstecz. Przegapiłeś jakiś program i zapomniałeś go nagrać? Znajdź go w EPG, cofając się w lewo na ekranie.

JAMBO Nagrywarka

Nagrywaj bez dysku

Nagrywarka sieciowa pozwala na nagrywanie i oglądanie audycji bez dysku. Dzięki tej wersji nagrywarki możesz zlecać w tym samym czasie 3 niezależne nagrania. Korzyści jakie daje Ci JAMBO Nagrywarka to między innymi możliwość oglądania nagrania od początku, nawet jak włączyłeś je w trakcie emisji na żywo. Przydatna funkcja to możliwość zaprogramowania nagrywarki także z aplikacji JAMBOX go! Nagrania są dostępne na dekoderze przez 7 dni.

StartOver - Oglądaj od początku

Oglądaj audycje od początku

Funkcja StartOver pozwala na oglądanie od początku tych audycji, które już się rozpoczęły, lecz jeszcze nie skończyły. Spóźniłeś się na emisję na żywo? Nic nie szkodzi! Kliknij "Oglądaj od początku" i już nic Ci nie umknie!

Informacja o programie

Dowiedz się więcej o programie

Dowiedz się więcej o programie, który właśnie oglądasz lub sobie nagrałeś. Interesuje Cię kto gra w tym filmie albo o czym on jest? Wystarczy włączyć INFO i już wiesz.

Napisy i ścieżki dźwiękowe

Wybieraj ścieżki dźwiękowe i włączaj napisy na wybranych kanałach

Możliwość wyświetlania napisów to funkcja umożliwiająca oglądanie telewizji przez osoby niesłyszące. Dostępne są także alternatywne ścieżki dźwiękowe na wybranych kanałach, umożliwiające wybór oryginalnej ścieżki lub wersji językowych.

Przewodnik po programach EPG

Twój przewodnik po programach, dzięki któremu znajdziesz interesujące Cię pozycje w wielu kanałach tv

Program kanałów telewizyjnych dostępny z pilota twojego telewizora. Przewodnik umożliwia sprawdzenie aktualnie oglądanego programu i ramówki innych kanałów. Widzimy programy, które są emitowane teraz lub będą za chwilę, możemy zobaczyć program na najbliższe dni. To Twoja gazeta telewizyjna z programem. Dodatkowo możesz ustawić sobie powiadomienie lub automatyczne przełączenie przy dowolnym programie z ramówki. Użycie tej funkcjonalności spowoduje, że zostaniesz poinformowany na ekranie telewizora o tym, że wybrany program właśnie się zaczyna lub też od razu zostaniesz przełączony na dany program.

Jakość obrazu 4K

JAMBOX to bezkompromisowa jakość obrazu 4K (UltraHD)

Wyświetlany obraz w technologii 4K jest bardziej szczegółowy i zawiera więcej detali dzięki zastosowaniu bardzo dużej liczby pikseli. Tak wysoka rozdzielczość odtwarzanego obrazu pozwala wydobyć pełnię potencjału oglądanych filmów czy programów. Jest to szczególnie istotne dla fanów sportu oraz miłośników widowiskowych filmów.  4K ma czterokrotnie większą liczbę pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. Zaawansowane telewizory do odbioru telewizji 4K oprócz wysokiej rozdzielczości wyposażone są w technologie wpływające na jakość wyświetlanego obrazu, np. technologia HDR polepszająca realizm oglądanego obrazu. W telewizji JAMBOX sygnał TV jest dostarczany z najlepszych źródeł i nie jest kompresowany. Tak, że do Twojego dekodera dociera w najwyższej możliwej i bezstratnej jakości.

Jakość obrazu Full HD

JAMBOX HD to bezkompromisowa jakość obrazu i dźwięku

Telewizja wysokiej rozdzielczości (HD) to gwarancja niespotykanych wrażeń. Bogatszy w szczegóły obraz w porównaniu do tradycyjnej telewizji. To krystaliczny dźwięk przestrzenny, a dzięki panoramicznemu obrazowi zobaczysz więcej. W telewizji JAMBOX HD sygnał TV jest dostarczany z najlepszych źródeł i nie jest kompresowany. Tak, że do Twojego dekodera dociera w najwyższej możliwej i bezstratnej jakości.

Jakość obrazu Lajt HD

JAMBOX lajt to jakość sygnału HD przystosowanego do działania przez sieć bezprzewodową

Telewizja JAMBOX lajt to jakość sygnału HD przystosowanego do działania przez sieć bezprzewodową. Sygnał jest transkodowany wydajnymi kodekami do strumieni 0,5 Mbps, 1 Mbps oraz 2,5 Mbps. Strumień video dobierany jest przez dekoder automatycznie, w zależności od aktualnej dostępnej przepływności sieci. Jakość kanału może zmieniać się dynamicznie w przypadku zmian jakości łącza.

Nagrywarka multiPVR

Nagrywaj kilka programów równocześnie i oglądaj wtedy kiedy chcesz, a nie wtedy kiedy nadają

Mamy kontrolę nad czasem, w którym oglądamy programy. Możliwość nagrywania konkretnych audycji wprost z przewodnika EPG, dzięki temu sami tworzymy własny program telewizyjny. Przeglądając przewodnik po programach możesz sobie zamówić nagranie wybranych programów telewizyjnych na twój dysk aby zobaczyć te programy w dogodnym dla Ciebie czasie. Nagrywanie wybranych programów telewizyjnych jest niezależne od aktualnie oglądanego programu. Możesz oglądać program na jednym kanale i w tym samym czasie nagrać 2 różne programy nadawane na innych kanałach.

JAMBOX go!

Oglądanie TV i zarządzanie twoimi usługami ze smartfona i laptopa

Jakie korzyści daje JAMBOX go! Oglądanie TV ze smartfona i laptopa Zlecanie nagrań poza domem Układanie listy 100 Tworzenie własnej listy filmów VOD  Wyszukiwarka audycji Pełny dostęp do informacji o audycjach z przewodnika Zamawianie pakietów dodatkowych Zarządzanie twoją telewizją JAMBOX oraz usługami Mobile Ochrona rodzicielska Wygodna zmiana haseł i pinów Logowanie e-mailem ...i inne udogodnienia Wejdź do JAMBOX go! Poradniki: Jak zalogować się do JAMBOX go!? Jak ustawić e-mail oraz hasła i piny w JAMBOX go!?

Menu główne i podręczne

Szybkie przejście do najważniejszych funkcji

Naciśnij przycisk MENU i przejdź szybko do twoich nagrań, zobacz program telewizyjny, wyszukaj programy i korzystaj z innych możliwości telewizji JAMBOX. Drugie menu - podręczne dostępne z prawej strony ekranu i pozwala na działania bezpośrednio na audycji, nagraniu i innych. Wywoływane przyciskiem OK lub Info daje dostęp do funkcji kontekstowych.

Nagrywarka PVR USB

Nagrywaj programy i filmy i oglądaj wtedy kiedy chcesz, a nie wtedy kiedy nadają

Funkcja jest dostępna po podłączeniu własnego dysku USB. Dzięki temu możesz nagrywać konkretne pozycje z przewodnika EPG lub podczas oglądania danego kanału. Nagrywanie wybranych programów telewizyjnych jest niezależne od aktualnie oglądanego programu. Możesz oglądać program na jednym kanale i w tym samym czasie nagrać program nadawany na innym.

TV Portal

Twoja strona domowa w telewizji

Twoja strona domowa w telewizorze. Umożliwia w łatwy i wygodny sposób dostęp do szeregu usług JAMBOX. W TV Portalu są wyświetlane wiadomości abonenckie i bannery z promocjami. Z menu po prawej stronie można korzystać ze skrótów do zamawiania usług i płatności.

Moja lista 100

Tworzenie listy ulubionych kanałów z własną numeracją

Funkcja umożliwia ustawienie 100 kanałów (numery od 1 do 100) z własną kolejnością i numeracją. Kanały na własnej liście można przesuwać, zastępować, usuwać i dodawać nowe z listy dostępnych kanałów. Uwaga: funkcja nie obsługuje list dla abonentów z numeracją kanalów EVIO.

Nagrywanie czasowe/cykliczne

Nagraj każdy odcinek Twojego ulubionego serialu

Jeśli lubisz oglądać każdego dnia wiadomości, albo chcesz nagrać Twojemu dziecku wszystkie wieczorynki to możesz teraz w prosty sposób zaplanować nagrania. Nagrywanie według czasu to funkcja, która umożliwia Ci zaprogramowanie nagrań powtarzających się. Zaplanuj nagrania codzienne, weekendowe czy w wybranych przez Ciebie dniach.  Dodatkowo możesz nagrać dowolny przedział czasu na kanale.  Nagrywanie czasowe jest dostępne na dekoderze wyposażonym w dysk dedykowany lub USB.

Ochrona rodzicielska

Blokowanie wybranych kanałów

Funkcja umożliwia blokowanie wybranych kanałów przez wprowadzenie kodu tvPIN.

Radio HD

Ustaw telewizor jako kominek czy akwarium i słuchaj radia

Niesamowity radioodtwarzacz, który pozwala na wybór jednej z wielu stacji radiowych oraz podkładu wideo w jakości HD takiego jak Kominek czy Akwarium. Lista stacji dostępnych stacji radiowych: Radio Zet RMF Maxxx RMF Classic RMF FM Radio Maryja PR 24 (dawniej Czwórka) PR Trójka PR Dwójka PR Jedynka Radio Nowy Świat (na wybranych dekoderach) Na innych dekoderach stację można słuchać na kanale 994

Wideo na życzenie VOD

VOD to wideo na życzenie, czyli oglądasz co chcesz i kiedy chcesz

Dzięki tej usłudze abonent może za pomocą pilota wybrać z listy interesujący go materiał i oglądać go o dowolnej porze, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. VOD pozwala decydować użytkownikowi co chce w danej chwili oglądać. Zobacz wszystkie kioski VOD

Wyszukiwarka

Znajdź programy z wybranej kategorii tematycznej

Chciałbyś wiedzieć jakie filmy zaraz się rozpoczną albo będą emitowane w najbliższym czasie? Warto korzystać z wyszukiwarki programów według wybranej kategorii. Do wyboru masz kategorie takie jak: filmy, dzieci, hobby, informacja, muzyka, sport, wiedza, serial. W prosty i szybki sposób znajdziesz wszystkie dostępne programy i jeśli Twój dekoder jest wyposażony w możliwość nagrywania od razu możesz zaplanować nagrania.

Zamawianie z pilota

Możliwość zamawiania dodatkowych pakietów za pomocą pilota – bez dzwonienia do konsultantów czy klikania na stronie www.

Unikalny sposób zamawiania dodatkowych pakietów i usług telewizyjnych, za pomocą pilota – bez dzwonienia do konsultantów czy klikania na stronie www. Jak zamawiać? Z poziomu TV Panelu możesz zamówić dodatkowe programy i pakiety. W tym celu przygotuj sobie jPIN zapisany w Umowie oraz zapoznaj się z regulaminem określonych usług na stronie www.jambox.pl. Wejdź do MENU „Przejdź do...” » TV Panel Wejdź do zakładki ZAMÓW USŁUGI, za pomocą strzałek wybierz żądany pakiet i zatwierdź OK Zaznacz w ten sposób wszystkie usługi, które chcesz zamówić, a następnie przejdź dalej za pomocą zielonego klawisza Na ekranie pojawi się lista zamówionych pakietów oraz akceptacja regulaminu Kółko obok akceptacji powinno być zaznaczone na zielono. Jeśli nie jest, zaznacz pole akceptacji i zatwierdź OK W celu potwierdzenia zamówienia wpisz jPIN i potwierdź OK

Zatrzymywanie telewizji na żywo (Time Shifting)

Zatrzymanie i przewijanie oglądanego programu na żywo w dowolnym momencie.

Zatrzymanie i przewijanie oglądanego programu w dowolnym momencie. Funkcjonalność TimeShifting dostępna jest w dwóch wariantach: Z użyciem dysku dedykowanego Arris z usługą MultiPVR możliwe jest przewijanie audycji do momentu przełączenia na dany kanał Z użyciem dysku zewnętrznego z usługą USB PVR możliwe jest przewijanie audycji do momentu naciśnięciu PAUZY na pilocie TimeShifting jest dostępny na wybranych dekoderach z dyskiem.